powrót

Maria szyje

Maria szyje

Ostatnio zapowiadaliśmy, że w Sakwojażu szykuje się wiele zmian :) Między innymi ruszamy z cyklem artykułów! W dzisiejszym chcemy przedstawić Wam nowości, które możecie od teraz znaleźć w naszym sklepie.

Od teraz w zakładce Plecaki/Torby na stronie sakwojaz.pl do kupienia będą ręcznie uszyte plecaki, torby, worki we wspaniałych żywych kolorach i w ciekawych wzorach. Produkty uszyte są z jak najlepszych materiałów, ich jakość jest zachwycająca, podszyte są dodatkowo specjalnym włóknem, które utrwala i usztywnia torby. Wykonane są starannie, z dbałością o każdy detal.

Wszystkie torby, plecaki i worki szyje i projektuje  Maria :) Jest ona zdolną studentką wzornictwa i projektowania mody w Katowicach. Szycie i projektowanie to jej pasje. Niedawno zrobiła skok na głęboką wodę i zrezygnowała z prac, w których zarabiała jako studentka, żeby zaangażować się w pełni w to,  z czym wiążę swoją przyszłość - a jest to właśnie ta wspaniała kolekcja, którą tu podziwiacie.

Swoje inspiracje do projektów czerpie z podróży! Jej pasją jest zwiedzanie muzeów! Każda podróż jest obfita w zwiedzanie ich :) Jej miłość do sztuki możemy zauważyć w nietuzinkowych projektach, często są one graficzne i bardzo glamour. Obok tych rzeczy po prostu nie sposób przejść obojętnie!!!

Na pewno z biegiem czasu oferta w Sakwojażu będzie się poszerzać o nowe wzory toreb i plecaków. Ale jeśli macie własny pomysł na swoją wymarzoną torebkę, śmiało piszcie pod adres: kontakt@sakwojaz.pl, a Maria z pewnością zaprojektuje wszystko zgodnie z Waszymi marzeniami, potrzebami i zrealizuje je z niesamowitą dbałością o każdy detal :)